progeCAD.pl Nowości progeCAD Professional Nowości Szybkie przeniesienie licencji progeCAD z PC na PC

Szybkie przeniesienie licencji progeCAD z PC na PC

Potrzebujesz szybko i łatwo przenieść swoją licencję progeCAD Professional z komputera na komputer ale nie wiesz jak? To bardzo proste. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak łatwo zainstalować doskonałą alternatywę dla AutoCADa tam, gdzie tego potrzebujesz.

Praca w domu, na działce, w podróży służbowej nigdy nie była łatwiejsza. Szybko i łatwo przenieś licencję progeCAD na komputer za pomocą klucza USB i pracuj tam, gdzie potrzebujesz.

Licencja progeCAD Professional USB jest łatwa do przenoszenia. Za pomocą klucza USB możesz przenieść licencję na inny komputer. Zaktualizuj swoją pojedynczą licencję progeCAD do przenośnej licencji USB.

Masz pojedynczą licencję progeCAD a rozważasz pracę na innym komputerze? Wystarczy kupić aktualizację do licencji USB i jesteś gotowy do pracy na kilku komputerach.

Tak, nawet z pojedynczej licencji można przejść do wersji USB, wystarczy kupić aktualizację i gładko przejść na ten rodzaj licencji.

TYLKO TERAZ MAMY DLA WAS PROMOCJE NA AKTUALIZACJE ZE SINGLE LICENCJI NA PRZENOŚNĄ LICENCJĘ USB Z 15-25% ZNIŻKĄ (w zależności od posiadanej wersji).

Jeśli masz inne pytania dotyczące licencji progeCAD lub innego naszego oprogramowania, skontaktuj się z nami przez e-mail: info@progecad.pl lub telefonicznie: +48 32 440 19 18