progeCAD.pl Nowości iCADMac Nowości

iCADMac 2018 jest kompatybilny z MOJAVE

iCADMac 2018 jest kompatybilny z MOJAVE - najnowszą aktualizacją Apple

iCADMac 2018 - NOWY WYGLĄD, WIĘCEJ FUNKCJONALNOŚCI I LICENCJA WIECZYSTA

iCADMac 2018 - NOWY WYGLĄD, WIĘCEJ FUNKCJONALNOŚCI I LICENCJA WIECZYSTA

Nowy iCADMac 2018 już jest !!!

Radość dla użytkowników Mac OS: Nowy iCADMac 2018 już jest dostępny!!!

iCADMac 2016

Ukazała się nowa wersja programu iCADMac 2016 – narzędzie 2D/3D DWG i DXF CAD stworzone dla systemu operacyjnego MAC OS X, które otwiera, zapisuje i rysuje bezpośrednio w natywnym formacie AutoCADa.

Aktualizacja iCADMac

W ostatnich dniach została wydana kolejna aktualizacja programu iCADMac - odpowiednika progeCAD Professional czy AutoCAD® działającego z systemami MAC.

Nowe wydanie programu w wersji 2014.08.15 dostępne jest już na naszej stronie w dziale DOWNLOAD. Aktualizację użytkowanego już iCADMac można przeprowadzić z poziomu programu inicjując ją w menu Pomoc -> Sprawdź aktualizacje.

iCADMac 2014.02.02

Zapraszamy do pobrania i sprawdzenia najnowszego zaktualizowanego pliku instalacyjnego dla iCADMac 2014 - odpowiednika programu progeCAD Professional dla systemów Mac.

Pełną wersję programu (wydanie 2014.02.02) można pobrać z naszego działu DOWNLOAD.

Nowe produkty z rodziny iCADMac

Chcieliśmy zwórócić Państwa uwagę na nowy produkt, który dodaliśmy do naszej oferty oprogramowania CAD dla systemów Mac OS X i OS X.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo nowość - wersję przenośną USB programu iCADMac 2014, która tym samym stała się dostępną na rynku polskim.

Aktualizacja iCADMac 2014

W dniu wczorajszym zostało opublikowane najnowsze wydanie programu iCADMac 2014. Wersja 2013.11.20 jest już dostępna w naszym dziale DOWNLOAD.

Premiera iCADMac 2014

Po okresie testowego udostępniania początkowych odsłon programu firma progeSOFT w końcu oficjalnie upubliczniła kolejną wersję popularnego programu do rysunku technicznego CAD 2D/3D dla systemów Mac. Nowy iCADMac 2014 został wzbogacony o serię użytecznych funkcji, które zwiększają komfort pracy z programem i spektrum jego możliwości.

 

Nowy program dla MAC - iCADMac

Z przyjemnością powiadamiamy o nowym programie iCADMac. Jest pierwszym 2D/3D dwg i dxf rozwiązaniem dla systemu operacyjnego MAC OS X, który wprost otwiera, zapisuje i tworzy rysunki w natywnym formacie AutoCAD®Więcej

Narazie dostępny jest tylko w wersji angielskiej.

Można go pobrać z naszych stron i testować przez 30 dni darmowo.

Polecamy!