progeCAD.pl Nowości

Nowy progeCAD 2021 Professional PL !!!

Pojawiła się nowa polska wersja popularnego oprogramowania 2D/3D CAD - progeCAD 2021 Professional. I tym razem programiści z Progesoft nas pozytywnie zaskoczyli!

Wesołych Świąt życzy SoliCAD

Rok 2020 za nami a my Wam chcielibyśmy podziękować za zaufanie jakim nas darzycie przy wyborze oprogramowania. Za Wam dziękujemy!

CADprofi - Black Friday

Szanowni użytkownicy i osoby zainteresowane produktami CADprofi. Tylko w dniach 27.11.-30.11.2020 r. trwa promocja BLACK FRIDAY na wszystkie produkty tej popularnej nakładki. Jeśli jesteś zainteresowany, nie wahaj się i czytaj dalej.

Sprawdź zgodność!!

Szanowni klienci i użytkownicy iCADmac, prosimy sprawdzić kompatybilność Waszej wersji iCADmac z nową aktualizacją macOS Big Sur.

Zbliża się se wydanie polskiej wersji progeCADa 2021 Professional.

Już nie możecie się doczekać progeCAD 2021 Professional PL ? Wydanie nowej wersji jest zaplanowane za kilka tygodni, ale juz teraz mozemy Wam zdradzić co nowego. Poniżej przygotowaliśmy liste kilku nowych funkcji i komend.

Błąd drukarki progeCAD Professional

Drodzy użytkownicy progeCAD Professional, wielu z was ostatnio napotkało błędy lub niemożność drukowania do formatu PDF lub JPG. Ta sytuacja jest spowodowana najnowszą aktualizacją  systemu Windows 10 Security Update KB4560960.

Szybkie przeniesienie licencji progeCAD z PC na PC

Potrzebujesz szybko i łatwo przenieść swoją licencję progeCAD Professional z komputera na komputer ale nie wiesz jak? To bardzo proste. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak łatwo zainstalować doskonałą alternatywę dla AutoCADa tam, gdzie tego potrzebujesz.

Promocja CADprofi - aktualizacja

Miło nam poinformować Państwa o trwającej promocji na aktualizacje nakładek CADprofi.
Promocja trwa tylko 31 marca 2020 r więc nie zwlekajcie i skorzystajcie z okazji na 15% zniżke na aktualizacje Waszych nakładek CADprofi.

Promocja CADprofi

Lato to czas wycieczek, wakacji i grillowania. Ale nie tylko. Latem mamy więcej czasu na wdrożenie nowych rozwiązań w naszych firmach. Nasza promocyjna oferta jest świetną okazją do zakupu pakietu nakładek, które przyspieszają proces projektowania 2D wszystkim projektantom.

Promocja jest ważna tylko do 21.07.2019, więc nie przegapcie okazji aby z niej skorzystać.

Nowe wydanie iCADMac 2019 !!!

Prezentujeme Wam nową wersję programu iCADMac 2019 - 2D/3D DWG a DXF CAD, rozwiązanie dla MAC OS X, które zapisuje i rysuje bezpośrednio w rodzimym formacie AutoCAD®.