progeCAD.pl Nowości CADprofi

Cena promocyjna na upgrade CADprof 12

Dlaczego aktualizować nakładkę CADprofi, nakładkę na progeCAD® i AutoCAD®?

  • Nowe funkcje - teraz swoją pracę możecie Państwo wykonać szybciej i prościej
  • Większa zawartość - z CADprofi mogą Państwo pracować przy wielu różnorodnych projektach. 
  • Zagwarantowana kompatybilność z nowymi programami CAD - progeCAD®, AutoCAD® i innymi programami CAD (przy aktualizacji programu CAD, z którym obecnie Państwo pracujecie, może być wymagana nowa wersja CADprofi).
  • Kompatybilność z Windows 10.
  • W ramach Państwa aktywnej subskrypcji, nową wersję CADprofi można pobrać i zainstalować również na drugim PC. 

Aktualizacja CADprofi 12

Wychodzi nowa wersja CADprofi - CADprofi 12 (nakładka na progeCAD®, AutoCAD® i inne 2D CADy) z szeregiem nowych funkcji.

 

 

Aktualizacje CAD profi 11.12

Szanowni Klienci

Informujemy, że dostępna jest już nowa wersja oprogramowania CADprofi 11.12 wraz z nakładką na CAD progeCAD i AutoCAD.

Klienci posiadający komputer podłączony do internetu mogą pobrać nową wersję oprogramowania za pośrednictwem automatycznych aktualizacji.

Plik instalacyjny oraz instrukcja dostępne są do pobrania na naszych stronach w sekcji CADprofi - Download.

CADprofi - aktualizacja 11.07

W naszym dziale DOWNLOAD udostępniliśmy nowy plik instalacyjny CADprofi - popularnej nakładki dla progeCAD Professional. Zawiera on najnowszą wersję programu z aktualizacją 11.07.

Zimowa promocja CADprofi

Wraz z premierą nowej wersji CADprofi 11 producent tej popularnej nakładki dla progeCAD Professional przygotował zimową promocję. Dzięki niej zyskają Państwo możliwość zakupu nowej licencji programu ze zniżką do 20%!

Akcja promocyjna trwa od dzisiaj aż do 6 stycznia 2014 roku.

W pierwszym okresie promocji, który potrwa do 7 grudnia, cena CADprofi obniżona została o 20%. W drugim okresie (do 20 grudnia) upust wyniesie 15%, natomiast w ostatniej fazie promocji zniżka będzie równa 10%

Premiera CADprofi 11

W ostatnich dniach miała miejsce premiera kolejnej wersji najpopularniejszego dodatku do progeCAD Professional - nadbudowy CADprofi, którą można pobrać z naszego działu DOWNLOAD.

Zapraszamy do darmowego testowania nakładki - w okresie demonstracyjnym mogą się Państwo zapoznawać z programem przez 30 dni.

Przypominamy, iż osoby posiadające ważną subskrypcję programu, mogą bezpłatnie przejść do kolejnego jego wydania.

Filmy instruktażowe CADprofi

Na naszej stronie w dziale CADprofi w sekcji Video dodaliśmy serię kilkudziesięciu filmów szkoleniowo-instruktażowych dotyczących wszystkich modułów popularnej nakładki do progeCAD Professional - dodatku CADprofi.

CADprofi 10.07

Wraz z częstymi zmianami plików instalacyjnych programów innych producentów nasza www.progecad.pl stale uaktualnia swoją bazę programów do pobrania tak, aby dostaczyć naszym Klientom zawsze najnowszą wersję każdego z produktów.

Aktualizacja CADprofi - 10.05

Producent popularnej nakładki CADprofi współpracującej z progeCAD Professional wydał właśnie kolejną aktualizację dla obecnej wersji.

Premiera CADprofi 10

W dniu dzisiejszym została udosostępniona kolejna odsłona popularnej nakładki dla progeCAD Professional - CADprofi 10.

Najnowsza wersja programu jest już również dostępna w naszym dziale DOWNLOAD, gdzie znajdą Państwo także podręcznik do CADprofi w języku polskim.