progeCAD.pl Nowości progeCAD Professional Nowości

Promocja CADprofi 12

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej ceny w ramach „Aktualizacji CADprofi” oraz do zamówienia nakładki na progeCAD®, AutoCAD® i inne 2D CADy!

Promocja 5% jest czasowo nieograniczona!

progeCAD 2016 16.0.8.11 aktualizacja

Z przyjemnością informujemy o aktualizacji programu progeCAD Professional 2016, który jest bardziej opłacalną 2D/3D alternatywą programu AutoCAD®.

Premiera polskiej edycji progeCAD 2016 Professional

Z przyjemnością informujemy Państwa o wydaniu polskiej odsłony progeCAD 2016 Professional! Już od dziś mogą Państwo rozpocząć testowanie i użytkowanie polskiego wydania naszego najpopularniejszego produktu!

W dziale DOWNLOAD umieściliśmy plik instalacyjny dla wersji progeCAD 2016 Professional PL.

Już teraz zapraszamy do instalacji i wypróbowania udostępnionego programu. Pełnowartościowy progeCAD 2016 Professional, będący alternatywą dla AutoCAD®, można testować bezpłatnie przez 30 dni!

Klientów, którzy posiadają prawo do bezpłatnej aktualizacji informujemy, iż kody aktywacyjne zostaną im przekazane drogą elektroniczną.

  Zamów progeCAD 2016 Professional PL

Premiera progeCAD 2016 Professional EN

Z przyjemnością chcieliśmy poinformować Państwa o upublicznieniu najnowszej odsłony progeCAD Professional! Nie będzię to, jak wcześniej zapowiadaliśmy, wersja 2015, ale progeCAD 2016 Professional.

Już od dziś mogą Państwo rozpocząć testowanie i użytkowanie nowego wydania naszego najpopularniejszego produktu!

W dziale DOWNLOAD umieściliśmy anglojęzyczną wersję progeCAD 2016 Professional. Polskie wydanie udostępnimy Państwu w ciągu najbliższych dni.

Bezpłatny upgrade do wersji 2015!

Z radością informujemy o rozpoczęciu kolejnej akcji promocyjnej progeCAD Professional. Wraz z zakupem jakiejkolwiek wersji progeCAD 2014 Professional (bądź upgradu do progeCAD 2014 Professional) nasi Klienci otrzymają bezpłatny upgrade do nowej wersji progeCAD 2016 Professional!

AKTUALIZACJA: Akcja promocyjna dotyczy bezpłatnego upgradu do wersji progeCAD 2016 Professional.

Co nowego nas czeka w progeCAD 2015 Professional

Już w najbliższych tygodniach zostanie upublicznione kolejne wydanie progeCAD Professional. Wersja 2015 przyniesie dalsze udogodnienia, nowe funkcje i narzędzia czy nowy domyślny wygląd. Jako pierwszą otrzymają Państwo możliwość przetestowania progeCAD 2015 Professional w angielskiej wersji językowej, po której udostępnione zostaną kolejne wersje, w tym polskojęzyczna.

Jeszcze przed wydaniem programu chcielibyśmy Państwa zapoznać z wprowadzonymi zmianami.

Aktualizacja 14.0.10.1

W ostatnich dniach wprowadzone zostały do użytku kolejne wydania progeCAD 2014 Professional. Na naszej stronie w dziale DOWNLOAD znajdą Państwo najnowszą wersję polską (14.0.10.1) i angielską programu (14.0.10.14).

Osobom użytkującym starsze wydania progeCAD 2014 Professional polecamy pobranie nowej wersji lub zainicjowanie aktualizacji automatycznej poprzez menu Pomoc -> Aktualizacja progeCAD / Help -> Check for progeCAD Updates.

Nowe wydanie podręcznika do progeCAD Professional

W naszym dziale Download właśnie opublikowaliśmy nowe polskojęzyczne wydanie podręcznika do progeCAD Professional uwzględniające wszystkie narzędzia dostępne w najnowszej wersji programu.

W niespełna 100-stronnicowym dokumencie PDF poza wymaganiami sprzętowymi czy sposobem istalacji znajdą Państwo opis każdego z dostępnych w progeCAD Professional narzędzi czy bezpłatnych dodatków.

Aktualizacja 14.0.8.6

Producent programu progeCAD 2014 Professional, alternatywnego dla AutoCAD® software do rysunku technicznego, w dniu dzisiejszym wydał kolejną aktualizację programu.

Pełna wersja 14.0.8.6 PL znajduje się na naszej stronie w dziale DOWNLOAD. W ciągu najbliższych godzin zostanie uruchomiona także automatyczna aktualizajca we wcześniejszych wydaniach progeCAD 2014 Professional.

Aktualizacja 14.0.8.4

W dniu dzisiejszym udostępniona została aktualizacja dla polskiej wersji progeCAD 2014 Professional.

Pełne wydanie 14.0.8.4 można pobrać z naszej strony w dziale DOWNLOAD, gdzie znajduje się także zaktualizowana angielska wersja językowa (14.0.8.13).

W przypadku zainstalowanych już progeCADów, jeśli automatyczne aktualizacje są wyłączone, można zainicjować zaktualizowanie w menu Pomoc -> Aktualizacja progeCAD.