progeCAD.pl Nowości progeCAD Professional Nowości

Nowości w progeCAD 2024

Została wydana nowa wersja progeCAD 2024 na zupełnie nowym silniku IntelliCAD 11.1, który oferuje zwiększoną wydajność, płynniejszą i szybszą pracę zarówno w przestrzeni 2D, jak i 3D, większą automatyzację i więcej poleceń specyficznych dla danej dziedziny.

Nowy progeCAD 2022 PL !!!

Nowa polska wersja popularnego oprogramowania 2D/3D CAD progeCAD 2022 Professional PL została wydana. Znowu programiści z Progesoft pokazali klasę!

Promocja !!! - DARMOWA aktualizacja do progeCAD 2022 Professional

Promocja !!! -  DARMOWA aktualizacja do progeCAD 2022 Professional

Nowy progeCAD 2021 Professional PL !!!

Pojawiła się nowa polska wersja popularnego oprogramowania 2D/3D CAD - progeCAD 2021 Professional. I tym razem programiści z Progesoft nas pozytywnie zaskoczyli!

Zbliża się se wydanie polskiej wersji progeCADa 2021 Professional.

Już nie możecie się doczekać progeCAD 2021 Professional PL ? Wydanie nowej wersji jest zaplanowane za kilka tygodni, ale juz teraz mozemy Wam zdradzić co nowego. Poniżej przygotowaliśmy liste kilku nowych funkcji i komend.

Błąd drukarki progeCAD Professional

Drodzy użytkownicy progeCAD Professional, wielu z was ostatnio napotkało błędy lub niemożność drukowania do formatu PDF lub JPG. Ta sytuacja jest spowodowana najnowszą aktualizacją  systemu Windows 10 Security Update KB4560960.

Szybkie przeniesienie licencji progeCAD z PC na PC

Potrzebujesz szybko i łatwo przenieść swoją licencję progeCAD Professional z komputera na komputer ale nie wiesz jak? To bardzo proste. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak łatwo zainstalować doskonałą alternatywę dla AutoCADa tam, gdzie tego potrzebujesz.

Promocja CADprofi - aktualizacja

Miło nam poinformować Państwa o trwającej promocji na aktualizacje nakładek CADprofi.
Promocja trwa tylko 31 marca 2020 r więc nie zwlekajcie i skorzystajcie z okazji na 15% zniżke na aktualizacje Waszych nakładek CADprofi.

Poznajcie progeCAD 2019 Professional PL!

Wersja progeCAD 2019 jest jeszcze bardziej wyrafinowana i wydajna.

Komputer uległ awarii i licencja jest niedostępna? Spokojnie!

Komputer uległ awarii i licencja jest niedostępna? Spokojnie!