progeCAD.pl Nowości progeCAD Professional Nowości Promocja !!! - DARMOWA aktualizacja do progeCAD 2022 Professional

Promocja !!! - DARMOWA aktualizacja do progeCAD 2022 Professional

Promocja !!! -  DARMOWA aktualizacja do progeCAD 2022 Professional

Drodzy Klienci,

chcielibyśmy poinformować o PROMOCJI dla oprogramowania progeCAD Professional. Zbliża się premiera nowej polskiejwersji językowej progeCAD 2022 Professional. Z tej okazji wszyscy, którzy kupią dowolny produkt z linii progeCAD (nowa licencja lub aktualizacja) od 01.01.2022 otrzymają BEZPŁATNĄ aktualizację do wersji progeCAD 2022 Professional jako BONUS.

 progeCAD® Professional to topowy program CAD 2D/3D, który jest przeznaczony przede wszystkim do prac projektowych 2D i tworzenia dokumentacji technicznej. Gwarantuje pełną kompatybilność z rysunkami AutoCAD® - otwiera i zapisuje bezpośrednio w natywnym formacie AutoCAD® bez potrzeby konwersji. Są to pliki *.dwg / *.dxf utworzone w AutoCAD® 2021 i niższych (w tym w wersji 2.5), zapewniające maksymalną zgodność pomiędzy progeCAD® i AutoCAD® / AutoCAD LT®.

Promocja dotyczy wszystkich klientów, którzy zakupią dowolną licencję progeCAD Professional (nowa licencja lub aktualizacja) od 01.01.2022. Nowości, na które możesz się spodziewać w nowej wersji to m.in.: