progeCAD.pl Referencje

Referencje progeCAD

 

Firmy globalne wykorzystujące progeCAD

NASA - aeronautyka RedBull Extra - napoje Hawkins - konfiguracja sądowa
Honda - przemysł motoryzacyjny Daikin - wentylacja Holcim - cement
Agip - gaz i petrochemia Halcrow Group Ltd - infrastruktura Rheinmetall - obrona
Kuwait Petroleum - gaz i petrochemia ELECON ENGINEERING - manufaktura Vodafone CZ - telekomunikacja
Petroterminal de Panama - gaz i petrochemia Gazprom - gaz i petrochemia Foster Wheeler - inżynieria
Quatar Petroleum - gaz i petrochemia Stemcell Technologies - chemia Ebara Corporation (Japan) - woda i powietrze
Petroleum De Venezuela - gaz i petrochemia MIS - marynarskie usługi przemysłowe Drever - pasy produkcji
Colgate-Palmolive - chemia Golip Tulip - hotele ENICHEM S.P.A. - chemia
Hydro Quebec - energetyka Grand Bahama Shipyard, Ltd - stocznia  

ABB Group

ABB rozpoczęła pracę z progeCADem w 2000 roku. Wybraliśmy progeCAD ze względu na obsługę formatu DWG, gdyż nasi klienci mają doświadczenie głównie z programem AutoCAD®. Największą zaletą jest łatwe i efektywne połączenie rysunków, dzięki wsparciu formatu DWG.

Reypack Inc.

Po wypróbowaniu programu progeCAD byliśmy pod wrażeniem, progeCAD zapewnia pełną kompatybilność z AutoCADem, a niektóre rzeczy potrafi wykonać nawet lepiej. Kiedy nasza firma potrzebowała zaktualizować ACAD, zaproponowałem progeCAD 2006 Professional i odniosłem sukces. Bardzo polecam progeCAD Professional wszystkim tym, którzy szukają pełnowartościowego CAD programu za niską cenę.

Schneider Electric

Korzystając z progeCADa, możemy pracować ze wszystkimi standardami, które pojawiają się na rynku - zapewniona jest kompatybilność z DWG, czy możliwość tworzenia wielowarstwowych rysunków, a to wszystko za przyjazną cenę.

Aker Yard

Jesteśmy właścicielem kilku stoczni w Norwegii oraz w innych państwach. Głównie z progeCAD korzystają ci, którzy zajmują się rysunkami poszczególnych części łodzi oraz ci, którzy są odpowiedzialni za zmiany drobnych części. Większość projektantów używa AutoCAD®, ale ten program nie jest odpowiedni dla działu produkcji.

Campari spa

W 2002 roku Campari rozpoczęła projekt, dotyczący nowego pakietu do projektowania, który przeznaczony jest do światowej dystrybucji. Wybraliśmy progeCAD z wielu powodów. Najważniejsze z nich to: kompatybilność DWG, użyteczność czy niektóre specyficzne charakterystyki, takie jak drukowanie PDF, oraz oczywiście super cena.