progeCAD.pl Nowości

Nowości w progeCAD 2024

Została wydana nowa wersja progeCAD 2024 na zupełnie nowym silniku IntelliCAD 11.1, który oferuje zwiększoną wydajność, płynniejszą i szybszą pracę zarówno w przestrzeni 2D, jak i 3D, większą automatyzację i więcej poleceń specyficznych dla danej dziedziny.

Nowy progeCAD 2022 PL !!!

Nowa polska wersja popularnego oprogramowania 2D/3D CAD progeCAD 2022 Professional PL została wydana. Znowu programiści z Progesoft pokazali klasę!

Promocja !!! - DARMOWA aktualizacja do progeCAD 2022 Professional

Promocja !!! -  DARMOWA aktualizacja do progeCAD 2022 Professional

Wesołych Świąt życzy Solicad

Rok 2021 uciekł jako woda a my chcemy Państwu podziękować za zaufanie jakim nas dażycie przy wyborze rozwiązań dla swojej firmy.

Nowy progeCAD 2021 Professional PL !!!

Pojawiła się nowa polska wersja popularnego oprogramowania 2D/3D CAD - progeCAD 2021 Professional. I tym razem programiści z Progesoft nas pozytywnie zaskoczyli!

Wesołych Świąt życzy SoliCAD

Rok 2020 za nami a my Wam chcielibyśmy podziękować za zaufanie jakim nas darzycie przy wyborze oprogramowania. Za Wam dziękujemy!

CADprofi - Black Friday

Szanowni użytkownicy i osoby zainteresowane produktami CADprofi. Tylko w dniach 27.11.-30.11.2020 r. trwa promocja BLACK FRIDAY na wszystkie produkty tej popularnej nakładki. Jeśli jesteś zainteresowany, nie wahaj się i czytaj dalej.

Sprawdź zgodność!!

Szanowni klienci i użytkownicy iCADmac, prosimy sprawdzić kompatybilność Waszej wersji iCADmac z nową aktualizacją macOS Big Sur.

Zbliża się se wydanie polskiej wersji progeCADa 2021 Professional.

Już nie możecie się doczekać progeCAD 2021 Professional PL ? Wydanie nowej wersji jest zaplanowane za kilka tygodni, ale juz teraz mozemy Wam zdradzić co nowego. Poniżej przygotowaliśmy liste kilku nowych funkcji i komend.

Błąd drukarki progeCAD Professional

Drodzy użytkownicy progeCAD Professional, wielu z was ostatnio napotkało błędy lub niemożność drukowania do formatu PDF lub JPG. Ta sytuacja jest spowodowana najnowszą aktualizacją  systemu Windows 10 Security Update KB4560960.