progeCAD.pl Nowości SoliCAD

Wesołych Świąt życzy Solicad

Rok 2021 uciekł jako woda a my chcemy Państwu podziękować za zaufanie jakim nas dażycie przy wyborze rozwiązań dla swojej firmy.

Wesołych Świąt życzy SoliCAD

Rok 2020 za nami a my Wam chcielibyśmy podziękować za zaufanie jakim nas darzycie przy wyborze oprogramowania. Za Wam dziękujemy!

Wesołych Świąt

Rok 2016 upłynął w mgnieniu oka i jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie jakim nas darzycie w doskonaleniu programu progeCAD Professional.

Mamy zaszczyt, że SoliCAD  i progeCAD  są Waszym  partnerem w zakresie rozwiązań technicznych. Cieszymy się na przyszłą współpracę z nowymi i dotychczasowymi klientami w 2017 roku!

Pomoc techniczna

Chcielibyśmy przypomnieć, iż użytkownicy progeCAD Professional mogą korzystać z oferowanej przez nas bezpłatnej pomocy technicznej. Udzielamy jej za pośrednictwem telefonu, programu skype, email czy aplikacji TeamViewer.

W dniu dzisiejszym na naszej stronie umieściliśmy aplikację umożliwiającą w prosty sposób rejestrację obrazu i tworzenie krótkich filmów. W przypadku niektórych problemów technicznych koniecznym może się okazać nagranie video, na którym zostanie zarejestrowane występowanie sytuacji problemowej. Dzięki dostarczeniu nam takiego materiału filmowego będziemy w stanie odtworzyć okoliczności, za których powstały komplikacje przy użytkowaniu progeCAD. Pozwoli to nam sprawniej podejść do rozwiązania problemowego zagadnienia.

54. Międzynarodowe Targi Maszynowe 2012 w Brnie

Zapraszamy do Brna na Międzynarodowe Targi Maszynowe, które odbędą się w dniach od 10 do 14 września 2012.

Prezentowane będą aplikacje CAD/CAM, wykorzystywane w dziedzinie maszynerii, przygotowana będzie również niespodzianka z dziedziny robotyki.

Stoisko firmy SoliCAD, s.r.o. będzie w pawilonie P, pod numerem 19.

Cieszymy się na spotkanie.