progeCAD.pl Nowości CADprofi Nowości Promocja CADprofi

Promocja CADprofi

Lato to czas wycieczek, wakacji i grillowania. Ale nie tylko. Latem mamy więcej czasu na wdrożenie nowych rozwiązań w naszych firmach. Nasza promocyjna oferta jest świetną okazją do zakupu pakietu nakładek, które przyspieszają proces projektowania 2D wszystkim projektantom.

Promocja jest ważna tylko do 21.07.2019, więc nie przegapcie okazji aby z niej skorzystać.

Zniżka obejmuje następujące produkty:

CADprofi Suite - licencja komercyjna

Kupując pakiet CADprofi Suite, zyskacie zamiast jednego modułu, pełną funkcjonalność bez żadnych ograniczeń. Pełna kompatybilność wszystkich czterech modułów - tylko teraz o 25% taniej!

CADprofi Suite - aktualizacja, crossupgrade

Masz starszą wersję CADprofi? Teraz jest najlepszy czas na aktualizację! Za niską cenę otrzymasz najnowszą wersję programu, dostęp do wszystkich czterech modułów, które zapewniają wiele funkcji i jeden rok bezpłatnej subskrypcji. A to o 50% taniej!

Nasza akcja promocyjna trwa wyłącznie do 21.07.2019 !!!


Co to jest CADprofi?

CADprofi to nakładka branżowa do programów CAD (progeCAD, AutoCAD i innych), która znacznie przyspiesza projektowanie w obszarach architektury, inżynierii, okablowania, orurowania i wentylacji. Umożliwia także wybieranie symboli i zawiera obszerne biblioteki dla wszystkich wymienionych branż.

Najważniejsze cechy CADprofi

 

Program możesz zamówić bezpośrednio w naszym eshopie lub emailem: info@progecad.pl