progeCAD.pl Nakładki CADprofi Dla szkół

CADprofi dla szkół

CADprofi - branżowy dodatek do progeCAD Professional i AutoCAD

Oprogramowanie CADprofi może być wykorzystywane także przez szkoły do celów edukacyjnych.
W porozumieniu z producentem przygotowaliśmy specjalnie dla szkół ofertę szkolnych licencji programu CADprofi.

 


Software CADprofi jest efektywną i intuicyjną nadbudową programów CAD. Niniejsza wersja programu zgodnie z zapisami licencyjnymi może być wykorzystywana tylko do celów edukacyjnych.

Do nauki rysunku technicznego większość technicznych szkół wykorzystuje progeCAD lub inny ogólny program CAD. Nadbudowa CADprofi działa na wszystkich programach tego typu i zawiera rozległe bazy danych. Dzięki temu uczniowie mogą łatwiej przyswoić zasady tworzenia projektów techniczych, a nie tylko sposoby obsługi i rysowania w ogólnych programach CAD.

Szkolna licencja zawiera wszystkie moduły CADprofi:

  • CADprofi Mechanical,
  • CADprofi Architecture,
  • CADprofi HVAC & Piping,
  • CADprofi Electrical.

Informacje:

  • Licencja szkolna CADprofi zawiera w sobie również subskrypcję, co znaczy, że raz zakupiony program przez szkołę, bedzie zawsze bezpłatnie aktualizowany do nowszych wersji (co oznacza dożywotnią kompatybilność z kolejnymi wersjami progeCAD czy innych programów CAD).
  • Licencja szkolna nie może być wykorzystywana do innych celów niż edukacyjne.

CADprofi w wersji szkolnej dostępne jest w uprzywilejowanej cenie w dwóch wariantach:

 

CADprofi w wersji szkolnej jest w pełni kompatybilne z bezpłatną szkolną wersją progeCAD Professional, którą instytucje szkolne/akademickie mogą również pozyskać aplikując na naszej stronie.

 

  Zamówienia i wszelkie pytania odnośnie licencji szkolnej CADprofi prosimy kierować pod adres info@progecad.pl bądź pod numerem telefonu +48 32 440 19 18.