progeCAD.pl progeCAD progeCAD Professional Dla szkół

progeCAD Professional dla szkół i studentów

progeCAD Professional aletrantywa AutoCAD

progeCAD Professional Educational (w wersji szkolnej) jest całkowicie darmowy, a co ważniejsze - zawiera pełną wersję programu. Przeznaczony jest jednak do użytku niekomercyjnego, wyłącznie w celach edukacyjnych. Program może zostać zainstalowany na wszystkich szkolnych komputerach, jak również na komputerach osobistych nauczycieli, uczniów czy studentów.

CAD dla szkół za darmo

Kto może korzystać z bezpłatnej licencji progeCAD Professional?

Z naszej oferty bezpłatnej licencji mogą korzystać szkoły wszystkich kategorii - publiczne, społeczne i prywatne, a także z dowolnego poziomu edukacji - gimnazja, szkoły zawodowe, technika, licea czy szkoły wyższe. Dodatkowo prawo do darmowego użytkowania programu na komputerach domowych uzyskują uczniowie, słuchacze czy studenci szkoły oraz jej kadra nauczycielska/akademicka.

Jesteś uczniem lub studentem a nie masz jeszcze progeCAD Professional?

To nie powód do zmartwień!

Poproś dyrekcję szkoły o wypełnienie i przesłanie nam aplikacji, a zapewnisz oprogramowanie nie tylko sobie, ale szkole i kolegom!

Sposób i warunki uzyskania (odnowienia) darmowej licencji progeCAD Professional:

1. uważne wypełnienie formularza:

  • formularz w aktywnym formacie PDF (przed wypełnieniem należy pobrać i zapisać na dysku, po wypełnieniu w Adobe Reader XI zapisać jako nowy dokument za pomocą opcji Zapisz jako...)

Uwaga: formularz jest aktywnym plikiem .pdf, w związku z czym, zwłaszcza w przypadku wprowadzania danych metodą kopiuj-wklej, należy zwracać uwagę na poprawne wypełenie komórek (niektóre pola ograniczone są do odpowiedniej liczby znaków, więc przy wprowadzeniu większej ich liczby, te wprowadzone w nadmiarze zostaną odcięte).

Najnowszą wersję programu Adobe Reader, w którym można odczytać formularz i zapisać w nim zmiany, znajdą Państwo na stronach firmy Adobe.


2. przesłanie wypełnionego formularza bez podpisu i pieczątki (zapisanego po zmianach w tym samym dokumencie .pdf) zwykłym emailem na adres:

PROSIMY O NIESKANOWANIE WYPEŁNIONEGO FORMULARZA,
jak również nieprzesyłanie wniosku za pomocą usług typu Adobe SendNow czy Adobe EchoSign!

Uwaga: prosimy nie wysłać zeskanowanego formularza czy też zapisanego w innym formacie. Wypełniony formularz .pdf wystarczy tylko zapisać i załączyć do emaila.

3. przesłanie wydrukowanego, wypełnionego, podpisanego formularza z pieczątką szkoły pocztą (można zwykłym listem) na adres:

    SoliCAD, s.r.o.
    Na Bučance 9
    140 00 Praha 4
    Republika Czeska

Po otrzymaniu przez nas formularza, otrzymają Państwo drogą mailową instrukcję instalacji i numer licencji, niezbędny do zarejestrowania programu.

4. umieszczenie banneru z logo programu (i odnośnikiem) na stronach szkoły. Banner wraz z kodem html znajdą Państwo w dolnej części strony - istnieje możliwość wyboru jednej z kilku proponowanych wielkości.

5. wyrażenie zgody na ewentualne wymienienie nazwy szkoły na liście placówek, których uczniowie/studenci wykorzystują program progeCAD Professional (przyjmujemy, że przesłanie wypełnionego formularza jest akceptacją tego warunku).

  Pobierz progeCAD® Professional

Szkolna licencja progeCAD Professional jest ważna przez jeden rok. Po upłynięciu jej ważności należy przesłać nowy formularz zgłoszeniowy, aby w ten sposób przedłużyć licencję na kolejny rok. Przy ponownym aplikowaniu o licencję prosimy o przekazanie nam dotychczas użytkowanego numeru serii licencyjnej.

 

  W naszej ofercie dla szkół znajduje się także licencja szkolna dodatku CADprofi Suite, będącego nadbudową dla progeCADu. Oba produkty są w pełni kompatybilne ze sobą - raz pozyskana licencja szkolna CADprofi jest dożywotnia i będzie współdziałać z każdą kolejną wersją progeCAD Professional.

Poniżej przedstawiamy niektóre ze szkół, których uczniowie i studenci już wykorzystują bezpłatnie program progeCAD Professional:

  • Gdańska Szkoła Wyższa
  • Wyższa Szkoła Zarządzania Środowiskiem  w Tucholi
  • Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie
  • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
  • Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  • Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie
  • Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku
  • Zespół Szkół Technicznych w Kartuzach
  • Liceum Plastyczne, Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Gdańsku

Wzory bannerów do umieszczenia na stronie internetowej szkoły (pod każdym obrazkiem odpowiedający mu kod html):

120x75 px

progeCAD.pl_banner

<a href="/"><img title="Korzystamy z programu progeCAD Professional" src="/media/images/pl/progecad_120x75.png" alt="progeCAD.pl_banner" width="120" height="75" /></a>

 

160x100 px

progeCAD.pl banner

<a href="/"><img title="Korzystamy z programu progeCAD Professional" src="/media/images/pl/progecad_160x100.png" alt="progeCAD.pl banner" width="160" height="100" /></a> 

 

200x125 px

progeCAD.pl banner

<a href="/"><img title="Korzystamy z programu progeCAD Professional" src="/media/images/pl/progecad_200x125.png" alt="progeCAD.pl banner" width="200" height="125" /></a> 

 

150x45 px

 progeCAD.pl banner

<a href="/"><img title="Korzystamy z programu progeCAD Professional" src="/media/images/pl/progecad_hor150x45.png" alt="progeCAD.pl banner" width="150" height="45" /></a> 

 

200x60 px

progeCAD.pl banner

<a href="/"><img title="Korzystamy z programu progeCAD Professional" src="/media/images/pl/progecad_hor200x60.png" alt="progeCAD.pl banner" width="200" height="60" /></a> 

 

250x75 px

progeCAD.pl banner

<a href="/"><img title="Korzystamy z programu progeCAD Professional" src="/media/images/pl/progecad_hor250x75.png" alt="progeCAD.pl banner" width="250" height="75" /></a>