progeCAD.pl Nowości progeCAD Professional Nowości Błąd drukarki progeCAD Professional

Błąd drukarki progeCAD Professional

Drodzy użytkownicy progeCAD Professional, wielu z was ostatnio napotkało błędy lub niemożność drukowania do formatu PDF lub JPG. Ta sytuacja jest spowodowana najnowszą aktualizacją  systemu Windows 10 Security Update KB4560960.

Ta aktualizacja systemu Windows uszkodziła wiele sterowników drukarek, zarówno fizycznych, jak i wirtualnych, w tym naszą „drukarkę progeCAD PDF/JPG”.

Ten błąd nie jest spowodowany przez progeCAD Professional, ale przez samą aktualizację systemu Windows, dlatego programiści Microsoft pracują nad tym aby usunąć powstałe błedy.która naprawia te błędy.

Jeśli nie wykonaliscie jeszcze aktualizacji systemu Windows,  prosimy abyście poczekali na nową aktualizację, która będzie dostępna później.

Naszym zaleceniem dotyczącym drukowania do formatu PDF/JPG w progeCAD Professional jest zainstalowanie DARMOWEGO programu PDF Creator i wybranie opcji PDF Creator podczas drukowania do PDF lub JPG.

Pobierz PDF Creator tutaj.

Obecnie intensywnie współpracujemy z programistami Microsoft w celu naprawienia błędu i mamy nadzieję, że Microsoft jak najszybciej wyda nową aktualizację, która poprawi działanie drukarek.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem info@progecad.pl lub telefonicznie pod numerem +48 32 440 19 18